Среда
26.02.2020
21:47
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Февраль 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Архив записей
Наш опрос
У Вас на руках 10 пальцев. Сколько пальцев на 10 руках?
Всего ответов: 125
Мини-чат
200
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz
 • Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0

  Слов'янський багатопрофільний регіональний центр професій...

  Професії

  Людина щаслива тоді, коли вибрала професію по душі,
  якщо праця приносить радість. 
  Любов до професії допомагає людині багато чого досягти в житті,
  стати справжнім спеціалістом, 
  оволодіти висотами майстерності, пізнати щастя праці.
   
  Центр готує такі професії:

  Помічник машиніста тепловоза, помічник машиніста електровоза

  Машиністу допомога.  

  Швидко з ним знаходить згоду.

  Машиніст його навчить,

  як же правильно робить.

   

  Локомотив сам по собі не їздить. Ним управляє досвідчена людина - машиніст. Права рука, очі та вуха машиніста - це його помічник.
  Професія п
  омічник машиніста тепловоза та електровоза - одна з найважливіших і відповідальних на залізничному транспорті.
  Працюючи помічником машиніста, кожен повинен знати свою найважливішу відповідальність по безпечному перевезенню пасажирів і багажних грузів на залізничному транспорті.

   

  Слюсар з ремонту рухомого складу

  Слюсар рухомого складу
  Дасть локомотиву раду.
  Що зламається – відремонтує,
  Тоді добре все працює.
  Маслом всі деталі змастить,
  Слюсар – це відмінний майстер

  .

  Професія слюсаря з ремонту рухомого складу необхідна, бо від неї залежить безперебійне здійснення перевезень рухомим складом, який повинен постійно знаходитися в робочому стані та повній справності.
  Слюсар – один із головних членів комплексної бригади з ремонту рухомого складу. Він за допомогою спеціальних приладів проводить діагностику, демонтаж тягових двигунів, допоміжних машин, ходової частини, визначає та ліквідує несправності.
  Слюсар розбирає вузли, підбирає необхідні матеріали, робочий інструмент, використовує підйомно-транспортні пристрої.
  Складна і відповідальна робота з ремонту рухомого складу зобов’язує слюсаря глибоко знати призначення, будову та взаємодію вузлів і приладів механічної частини локомотива.
  Слюсар повинен мати нормальний зір та слух, бути акуратним, точним у роботі, уважним та виконувати правила техніки безпеки.


  Електромонтер контактної мережі  
  Одна з найбільш перспективних спеціальностей на сьогоднішній день – професія електромонтера. Адже на теперішній час загальна довжина електрифікованих залізничних дорог у всьому світі сягає більше 200 тис.км, що складає приблизно 20% від загальної їх довжини. 

  Щоб займатися цією цікавою, але нелегкою справою, потрібна кмітливість, фізична витривалість, спритність рук, хороший зір і сприйняття кольорів, розвинене почуття рівноваги. Професія з таким обширним списком вимог не кожному по плечу.

  Від безперебійної роботи електропостачання залежить ефективність любого виробничого об’єкту. Виконуючи покладені на енергетику завдання змушують її постійно перебувати в динаміці, вдосконалювати і розвивати свій потенціал.
  Ця складна
  система функціонує 24 години на добу, як єдиний злагоджений механізм. За цим стоїть щоденна напружена праця кожного працівника галузі. В наш час альтернативи, здатної повністю замінити електрику, не придумали. Значить ще тривалий час людям потрібні будуть «світло», і особливо ті, хто його несе.

   


  Кухар. Кондитер

  Кухар – це в першу чергу творець. Творець прекрасного, смачного, привабливого. Кухар – це винахідник, який все життя перебуває в пошуку для того щоб творити. Щоб стати кухарем необхідно мати хороший смак, творчу натуру. Україна славиться своєю національною кухнею, яка створювалася протягом сторіч, вона багата на традиції, вирізняється розмаїттям страв. Важка, але одночасно цікава професія кухаря, вона приносить людині велике моральне задоволення.  Професія "кондитер” – складна і потребує не лише естетичного смаку та художніх здібностей від робітника, але й багатьох знань та вмінь. Кондитер повинен мати стабільну увагу, мати розвинене наочно – ділове та просторове мислення. Кондитер готує безліч ніжного печива, смачних цукерок, безліч спокусливих пирогів, тортів та тістечок - все це належним чином оцінять всі без винятку гурмани.

  Послуги харчування одночасно є найважливішою складовою потребою будь – якої людини.

   

  Продавець продовольчих, непродовольчих товарів

  Продавець – найбільш поширена професія серед торговельних працівників, на даний час вона найбільш популярна. Це людина, яка є посередником між товаром і покупцем. Від рівня обслуговування залежить настрій споживачів, задоволення їх потреб. Сьогодні можна влаштуватися на роботу в торговельних підприємствах будь-якого населеного пункту, або відкрити свою власну справу. Адже, працевлаштування випускників за професією продавець складає приблизно 100%. Фахівець з торгівельної справи не залишається без роботи, оскільки відкриваються нові магазини і постійно є потреба в кваліфікованих працівниках.


  Бармен, офіціант

  Сьогодні ресторанний бізнес є одним з перспективніших видів діяльності , адже з кожним роком кількість ресторанів, кафе і барів зростає пропорційно зростанню добробуту наших громадян. На сьогодні професія офіціанта, бармена є однією з найбільш затребуваних в нашій країні.Ця професія підходить як для дівчат, так і для юнаків, для всіх, хто хотів би мати гарний заробіток на самому початку життєвого шляху. Професіонал повинен мати не тільки добрий смак і особисту чарівність, але ще і дуже точне око, тверду руку, холодну голову і залізну витримку! 

  Професія офіціанта, бармена - це складна, але цікава робота. Необхідно так організувати робочий процес, щоб завжди залишалися час і сили на посмішку. І якщо вдається зовні представити свою працю як легке заняття, то це служить підтвердженням досягнутого високого професіоналізму. Вечір, проведений у ресторані, кафе, барі або піцерії, може стати незабутньою подією, а може призвести до того, що людина більше ніколи не переступить порога закладу. Обслуговування відвідувачів є сполучною ланкою, яка схиляє людину до того, щоб повернутися в дане місце ще один раз, повертатися сюди постійно, або забути про його існування. Професійний офіціант не допустить, щоб відвідувачі залишилися незадоволені проведеним в ресторані вечері, і  створить для них  дружню атмосферу.

   

  Оглядач вагонів

  Безпека руху усіх видів поїздів залежить насамперед від надійності та справності вагонів усіх типів.  Перша людина, яка знаходить пошкодження вагону - оглядач вагонів.

  Повсякденна робота оглядачів-ремонтників вагонів, мабуть, дещо й позбавлена романтики, однак її важливість завжди можна оцінити. Адже мова йде про безпеку руху на залізниці. Від їхнього професіоналізму багато у чому залежить безаварійне проходження залізничних составів до пунктів призначення. 

   

  Електрозварник ручного зварювання

   

        Зварник - професія відповідальна, майже віртуозна, від якості роботи якого залежить багато чого - довговічність та стійкість будівельних конструкцій, робота і термін служби різної техніки. Зварювальні роботи застосовуються в багатьох галузях промисловості. В наш час зварювання є перспективним технологічним процесом, значення якого буде зростати з розширенням використання спеціальних сплавів. Розробляються і будуть розроблятися нові види зварювання, засоби механізації та автоматизації цього технологічного процесу. Ця професія користується великим попитом на ринку праці. Важко назвати галузь, де б не застосовувалось зварювання. В наш час неможливо уявити будівельно-монтажні роботи без зварювання. При цьому зварювальні роботи часто виконують у важкодоступних місцях, на висоті, в польових умовах, в місцях, відділених від силових електромереж. В цих умовах основним способом зварювання є ручне дугове зварювання, а основним обладнанням – зварювальні апарати і інструмент зварювальника.

  Праця зварювальника в основному ручна, індивідуальна. Разом з тим це романтична і суто чоловіча (хоча є і жінки) професія. В ній потрібні сильні руки, ясний розум, швидкість реакції, точна координація рухів, добра пам’ять, зібраність і відповідальність.
  Так як зварювальники виконують свою роботу як в закритих так і у відкритих приміщеннях, і в дощ, і в холод, і в спеку, то люди цієї професії повинні мати міцне здоров’я, нерви та витримку. Враховуючи специфіку роботи, зварювальники користуються відповідними пільгами як при оплаті праці, так і в додаткових відпустках та спеціальному харчуванні.

   

  Провідник пасажирських вагонів 

  Скільки разів, сідаючи до потягу, ми переживали легке засмучення, почувши фразу: «Потяг вирушає, проводжаючих просимо покинути вагон». Проте, коли у дверях купе з'являється усміхнений провідник, дорога вже не здається такою довгою і сумною. На цей короткий відрізок дороги, поки ми мчимося у потязі до пункту призначення, провідник стає нашим незмінним супутником, і його образ нерозривно пов'язаний у нашій свідомості із стукотінням коліс. І, не дивлячись на те, що майже усі залізничні спеціальності мають неабияку популярність, особливо затребувана все-таки професія провідника.
   Тисячі потягів щодня, не зважаючи на погоду, мчать пасажирів на відпочинок, у відрядження, додому або ж у гості. Незалежно від класу сьогодні кожен вагон супроводжують один або два провідники. 
  В уяві пасажирів потяга далекого прямування професія провідника пов'язана з постійними подорожами і новими враженнями. Проводжаючи поглядом міські пейзажі, що пролітають за вікном, знайомлячись з попутниками, ми уявляємо собі, скільки ж населених пунктів може побачити провідник, із скількома людьми познайомитися, скільки цікавого дізнатися. Ця професія овіяна ореолом романтики і студентської відчайдушності. Проте вона ще і складна, багатогранна, потребує не лише професійних базових навиків, але і терпіння — адже, окрім постійних подорожей, зустрічей з новими людьми, провідник ще і офіціант, і прибиральник, і психолог, і наставник.
  Давно вважали, що провідниками повинні працювати чоловіки. Зараз цей стереотип залишився далеко у минулому, і нарівні з сильною половиною людства часто представниками цієї професії є жінки. 
   
    До речі, не варто думати, ніби професія провідника не передбачає кар’єрного зростання. З часом ви можете перейти з плацкартного на вагон вищого класу або на фірмовий потяг, що здійснює рейси до Західної Європи. Є і перспективи підвищення службовими сходинками: через кілька років можна стати бригадиром, інструктором бригад потягів, начальником напрямку. Окремі працівники з часом вступають на пільгових умовах у вищі учбові заклади, які готують керівні кадри для залізничних компаній. Так що, як бачите, кар’єрні горизонти на цьому шляху достатньо широкі.   

   

  Секретар керівника

   

   Професія секретаря сьогодні належить до професій, які найбільш користуються попитом на ринку праці. Сьогодні потрібні і координатори, і діловоди, і адміністратори, і оператори, і консультанти. Де вони тільки не працюють: у приймальні керівника, у клініці, торгівельному залі, салоні краси. Перша людина, з якою доводиться стикатися, коли приходиш до службового приміщення, - це секретар. Уява про фірму в цілому часто залежить від роботи секретаря і його зовнішнього вигляду. На перший погляд обов'язки цього співробітника зовсім нескладні, але професійний, організований, відповідальний секретар ціниться на вагу золота!